Курси зі шкільних предметів чи послуги репетитора. Що ефективніше?

Курси зі шкільних предметів чи послуги репетитора. Що ефективніше?

Додаткові курси зі шкільних предметів, послуги репетитора, факультативи для школярів — всі вони затребувані на даний час. І незважаючи на складний час, потік батьків, які збираються підшукати для своєї дитини викладача з того чи іншого предмету, не зменшується.

На загальних уроках педагог орієнтується на якийсь абстрактний середній рівень знань своїх учнів. Саме тому той, хто раніше вчився слабше, може багато в чому відставати від інших учнів. І, кінцевий результат цих занять буде не таким, як очікувалось.

Шкільні дисципліни спільно з індивідуальним методом у навчанні дають, в більшості своїй, відмінний результат. Додаткові заняття підвищують успішність у школі, а також сприяють підготовці до ЗНО.

Послуги репетитора коштують дорожче, ніж проходження загальних занять на курсах. Але ж і досягнутий результат на порядок вищий. Тут уже батьки повинні самі вирішити, що краще для їх дитини.

Коли ж найкраще приступати до посиленої підготовки до вступу у ВНЗ? Починати підготовку слід за півтора-два роки до вступу. Даного часу цілком достатньо, щоб як слід підтягнути знання по необхідних предметах.

Джерело: http://coolmath.ru/

Ключові слова: , .