Розвиваючі інтерактивні ігри, навчальні програми

Самоучка

Самоучка — це сайт присвячений навчальному матеріалу для дошкільнят і школярів молодших класів, вивчення якого за допомогою інтерактивних флеш-ігор допоможе полегшити навчання в початкових класах, викличе у дитини інтерес до уроків в школі.

Всі батьки хочуть, щоб їх діти добре вчилися в школі. А успіх багато в чому залежить від того, як складеться навчання в першому класі, наскільки посильними для першокласника виявляться завдання на першому етапі навчання.

Лічба. Вправа для тих, хто починає вивчення першого десятка

«Лічба». Вправа для тих, хто починає вивчення першого десятка.

Дитина буде впевненіше почуватися на уроках, якщо серед безлічі нових значків (цифр, букв, різних умовних позначень) зустріне знайомі, а то і зуміє прочитати слово, написати букву, полічити предмети, виконати додавання і віднімання чисел в межах 10.

Не секрет, що у наш час багатьом дітям більше подобаються комп'ютерні ігри, ніж пізнання азів наук.

Враховуючи це, створено інтерактивні комп'ютерні ігрові вправи, які мають на меті перемкнути малюків зі «стрілялок» на реалізацію здібностей і можливостей дитини в творчих цілях.

Ці ігрові вправи створені вчителем вищої категорії із званням вчитель-методист, у якого за багато років роботи в початкових класах загальноосвітньої школи зібралося багато прийомів, способів роз'яснення навчального матеріалу, секретів запам'ятовування, тренувальних та ігрових вправ, направлених на формування обчислювальних новиків, запам'ятовування табличок, правил правопису і т.д.

Варто сказати, що ці вправи не розрізнені, як це найчастіше зустрічається, а тематичні, тобто, направлені на засвоєння конкретної теми:

  1. Послідовність чисел при рахунку
  2. Склад чисел в межах десяти
  3. Засвоєння способів додавання чисел в межах двадцяти і запам'ятовування результатів
  4. Знайомство із зображенням прописних букв, їх елементами, ходом написання всіх букв алфавіту та інше.

За матеріалами сайту  http://samouchka.com.ua/ukr/

Ключові слова: .