Пакет для розв'язування математичних задач Microsoft Mathematics

Microsoft Mathematics 4.0 являє собою графічний калькулятор, що будує двовимірні та тривимірні графіки, забезпечує покрокове розв’язання рівнянь, надає доступ до корисних інструментів, призначених для розв’язання математичних задач, а також задач з інших предметів.

Початкова заставка програми Microsoft Mathematics

Використовуючи дану програму учні мають нагоду навчитися розв’язувати рівняння крок за кроком, отримати кращі уявлення про основи алгебри, тригонометрії, математичних обчислень, фізики та хімії.

Четверта версія програми Microsoft Mathematics налічує цілий ряд вдосконалень, включаючи наступні:

 • Покращений математичний двигун
  • Обчислювальний двигун
  • Графічний двигун
 • Новий інструмент вводу даний
  • Надійніше розпізнання рукописного тексту
  • Засіб корекції
 • Вдосконалений інтерфейс
  • Стрічка
  • Оформлення в стилі додатків MS Office

За допомогою даного навчального програмного засобу учні не лише навчаються розв’язувати рівняння, але й отримують більш глибоке розуміння базових понять і елементів математики, точних наук і предметів природничого циклу.

Інтерфейс програми Microsoft Mathematics

Центральним елементом навчального програмного засобу є повнофункціональний Графічний Калькулятор з його широкими можливостями в сфері побудови графічних об’єктів та вирішення рівнянь. Він відкриває великий спектр додаткових інструментів, який сприяє поглибленому розумінню учнями найскладніших явищ математики та інших навчальних дисциплін.

Використовуючи Покрокові Математичні Рішення, учні отримують настанови щодо розв’язання завдань з різноманітних предметів, починаючи з основ алгебри та обчислень. Це дозволяє їм розв’язувати рівняння більш швидко й ефективно.

Бібліотека Формул і Рівнянь містить збірку більш ніж 100 найбільш вживаних математичних рівнянь і формул, яка уможливлює процес ідентифікації та відповідного застосування рівняння, що необхідне для розв’язання математичних та інших завдань.

Трикутник (програма для розв’язання задач з трикутниками) є графічним інструментом, що може бути використаний учнями для розгляду трикутників, кращого розуміння відношення різних частин трикутника з метою знаходження сторін, кутів, формул і значень.

Інструмент Перетворення Одиниць дозволяє учням швидко і легко конвертувати одиниці виміру, що охоплюють такі сфери, як довжина, площа, об’єм,  вага, температура, тиск, потужність, час, швидкість, енергія.

Нова функція Підтримка Рукописного Вводу (для планшетних та мобільних персональних комп’ютерів) надає учням можливість робити нотатки від руки, спрощуючи оперування програмою Microsoft Mathematics 4.0.

Microsoft Mathematics доступний для завантаження абсолютно безкоштовно — Завантажити Microsoft Mathematics.

Ключові слова: , .