Гра «Хто у горах?»

Гра «Хто у горах?»

«Хто у горах?» від Nravo Kids — навчальна гра для наймолодших діток (1–3 рочки), яка є як для пристроїв на базі Android, так і для Apple-пристроїв.

В основі гри — імпровізована мандрівка в гори, де живуть кумедні звірята і ними заправляє дід на ймення Іван. Це все супроводжується ніжним жіночим голосом, який постійно говорить з дитиною-гравцем.

Гра «Хто у горах?»: Хатинка

Гра «Хто у горах?»: Дід Іван

В грі присутня певна інтерактивність, адже тицяючи пальцем в персонажа, дитина активує його. Анімований персонаж у відповідь чи то заворушиться, чи то щось промовить.

Під час подорожі дитина вивчає/згадує назви тварин, їх голоси, трохи далі по сюжету повторює лічбу.

Гра «Хто у горах?»: Простенька лічба

До речі, гра не просто українізована. Вона українська. Це помітно в ілюстрації хатинки, в одязі діда, в музиці, які просякнуті українським духом. Локалізовані іноземні ігри такого ефекту дитині не дадуть.

І як це часто буває з хорошою грою, дитину годі відтягнути від неї. Але розробники потурбувались про це. Батьки можуть налаштувати її так, щоб обмежити ігровий час, по закінченні якого всі герої засинають.

Гра «Хто у горах?»: Обмеження часу

І на останок пару слів про творців цієї гри. Nravo Kids — це спільний проект розробника мобільних ігор Nravo та активних українських мам. Розробники, на скільки я знаю, знаходяться в славному місті Львові.