Про сайт

Сайт, на якому ви зараз знаходитесь, присвячений математиці. Окрім означень, описів математичних понять, правил та теорем на сайті formula.co.ua ви знайдете чимало корисного для себе.

До багатьох тем є збірники прикладів з розв’язками типових задач, які оформлені в PDF-форматі. Даний формат зручно читати і при потребі легко видрукувати. (На жаль, поки не до всіх розділів є такі збірки прикладів, але з часом база розв’язаних прикладів буде нарощуватись).

На сайті присутні також  он-лайн сервіси для вирішення завдань (наприклад, розв’язання квадратного рівняння, знаходження гіпотенузи і катетів прямокутного трикутника і т.п.). Вони дозволяють без зайвих зусиль, просто ввівши відомі параметри, одним натиском кнопки обчислити шукане значення.

Суху теорію доповнюють математичні цікавинки, розумні картинки, комікси, цитати і афоризми. Є також каталог якісних математичних рефератів.

Щоб відвідувачам не доводилось сумувати, на сайт додано логічні флеш ігри, дитячі жарти, для любителів поламати голову над каверзними загадками присутній головоломки.

Крім того, перебуваючи на сайті, ви завжди маєте під руками калькулятор, сервіс для побудови графіків функцій та словник математичних термінів.

Ми присутні в соціальних мережах: Facebook та Твіттер.

Короткі відомості

Автор і адміністратор: Виспянський Ігор
Дата створення: Вівторок, 18 квітня 2006 16:00:34 +0300 (EEST) *
* Враховується перебування за адресою formula.iatp.org.ua
E-mail служби підтримки: support [песик] formula.co.ua
E-mail адміністратора: virua [песик] ukr.net
Короткий опис: Формули, таблиці, розв'язки задач з математики. В нагоді стануть он-лайн калькулятори, які діють за принципом: ви вибираєте потрібну формулу, вводите відомі параметри, а обчислення виконує комп'ютер.
Тип / Рубрика сайту: освітній / точні науки

Передрук матеріалів сайту formula.co.ua — статей чи зображень — дозволяється тільки за наявності неприхованого та чіткого посилання (у випадку інтернет-сайту — гіперпосилання) на сторінку http://formula.co.ua/.

Ви є вільними у копіюванні та поширенні матеріалів цього сайту за умови некомерційного використання, а також за умови не модифікації — матеріали заборонено модифікувати чи дописувати.

Передрук значної частини інформації з formula.co.ua на одному інтернет-сайті заборонений!