Соціальна мережа для педагогів

Соціальна мережа для педагогів

«Майкрософт Україна» запустила професійний онлайн-ресурс для освітян України – Мережу «Партнерство в навчанні», за допомогою якої працівники освіти можуть більше дізнатися про застосування інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) для підвищення якості навчання.

Цей ресурс став логічним продовженням конкурсу «Вчитель-новатор», який проводить вже шостий рік поспіль. У 2008 році понад 370 вчителів зі всієї України взяли участь в конкурсі, а переможці дістали можливість представити нашу країну на Європейському форумі вчителів-новаторів.

«Освітяни добре розуміють важливість застосування ІКТ, що стали невід'ємною частиною у всіх сферах сучасного життя. Одночасно із початком конкурсу «Вчитель-новатор», компанія «Майкрософт Україна» представила Мережу «Партнерство в навчанні», яка дає їм можливість представляти свої напрацювання і отримувати поради та рекомендації від колег по всій Україні. Так вони зможуть постійно розвиватися, удосконалювати освітні методики, що в результаті покращить якість освіти в Україні в цілому», – говорить Кортні Зукоскі, менеджер освітніх програм «Майкрософт Україна».

15 жовтня 2009 року стартував 6-ий щорічний конкурс «Вчитель-новатор», і цього року він проводитиметься на сайті Мережі «Партнерство в навчанні». Учасники конкурсу подають навчальні матеріали, розроблені з метою залучення ІКТ до навчально-виховного процесу, у вигляді презентації PowerPoint, що носить назву «Віртуальний тур до класної кімнати».

Для участі в конкурсі запрошуються

  • вчителі загальноосвітніх шкіл,
  • викладачі,
  • науковці
  • студенти педагогічних навчальних закладів.

Роботи на 6-ий конкурс «Вчитель-новатор» приймаються до 15 січня 2010 року.

Мережа «Партнерство в навчанні» відкриває доступ до освітніх програм для шкіл та університетів, у тому числі до планів уроків і практичних занять, дає можливість освітянам обмінюватися ідеями, новинами, а також власним досвідом застосування ІКТ для навчання.

На сайті є можливість створювати тематичні спільноти та приєднуватись до вже створених для обговорення професійних питань. «Сподіваюсь, що чудова комунікаційна нагода, якою являє собою Мережа, дозволить освітянам не лише обмінюватися досвідом, набувати нові професійні інструменти, але й створювати якісно новий зміст освіти.», – каже Віктор Черненко, вчитель англійської мови спеціалізованої школи №10 м. Суми, переможець конкурсу «Вчитель-новатор» в 2007 році.

Зареєструватися і отримати безкоштовний доступ до Мережі «Партнерство в навчанні» можна на сайті http://ua.partnersinlearningnetwork.com.

Джерело: «Майкрософт Україна» запускає професійну соціальну мережу для освітян.

Ключові слова: , .